Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Olivgrön jumpsuit med knappar - Olivgrön jumpsuit från Uniqlo med skjortkrage, knappar framtill och knyt i midjan. Den har trekvartsärmar med knappdetalj och en bröstficka. Tillverkad i mjuk polyester som ger en avslappnad känsla.
Jumpsuit - Fin gul jumpsuit köpt på Unos. Knappt använd så den är i fint skick. Ser typ ut som en klänning när man har den på sig. 💛💛💛💛💛
Jumpsuit - Säljer denna bruna jumpsuit från Shein. Kommer ej till användning längre. Storlek S. Materialet är som tränings material. Köpt för 169kr och säljer för 50kr. Köparen står för frakten.
Sport-bh från Uniqlo - Snygg jätteskön sport-bh från uniqlo (lent material) 😍 är i strl S och har inbyggd mesh fordring med två kupor för maximal komfort. Aldrig testat någon liknande sport-bh! Har så många så kommer inte till användning. Enbart testad o köpt för ca 290kr 🥰
Sport-bh från Uniqlo - Snygg jätteskön sport-bh från uniqlo (lent material) 💖 är i strl S och har inbyggd mesh fordring med kupor för maximal komfort. Aldrig testat någon liknande sport-bh! Har så många så kommer inte till användning. Enbart testad o köpt för ca 290kr 🥰
Jumpsuit  - Lime green jumpsuit from Bershka.  Worn once
Fredrika
Fredrika
Uniqlo X Marimekko jumpsuit
Uniqlo X Marimekko jumpsuit - 89 Uniqlo X Marimekko jumpsuit - 90 Uniqlo X Marimekko jumpsuit - 91

Uniqlo X Marimekko jumpsuit

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Märke: Uniqlo

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jumpsuit från Uniqlo i samarbete med Marimekko. Slutsåld. Nypris 599kr. Använd någon enstaka gång.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Svart intimissimi bh med vita blommor - Intimissimi bh i bra skick
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Mycket fint skick. Hör av er vid frågor
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Halv uppäten chips påse - Denna chips påse köpte jag på eko Växjö. Den är hot chilli cheddar och kryddar till rejält i munnen. Tveka inte på att höra av dig kom gärna med bud.