Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljus - Knappt använd är i fint skick
Handgjort ljus - Handgjort ljus i ett koksnötskal Säljs för 60kr
Ljus - Bubbligt ljus i färgen brun beige
Kaffe/Te mugg - En ganska söt mugg man kan köpa till sig själv eller till någon man älskar
Ljus - Hemmagjort dekorativt ljus med fin formad design, ca 6,5 cm högt och 6 cm brett. Kan fås i beige och vitt. Pga hemmagjort så kan ljusen skilja sej lite ifrån varandra/bilden. Hör gärna av dej vad du önskar för färg samt hur många.
Bubble ljus - Två fina ljus, pris för båda!
Ljus - Bubbligt ljus
PikboOo
PikboOo
Kaffe ljus
Kaffe ljus  - 89 Kaffe ljus  - 90 Kaffe ljus  - 91 Kaffe ljus  - 92 Kaffe ljus  - 93

Kaffe ljus

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Brun

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handmade candle coffee

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Herpes bälte - Ett fett H bälte
Intimissimi bh - Säljer därav den inte kommer till användning. Jätte fin bra push up, den är blå men ser svart ut på bild på grunda av ljuset
Rutig beige halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i klassiskt rutigt mönster med beige bas och inslag av svart, vit och röd. Halsduken har fransar i ändarna och Burberrys logga broderad i guld. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla.
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant