nino clysen

Storrensning av garderoben

Storlek: XS-M
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Massor av plagg till salu i bra skick. Gå in på profilen för att hitta det specifika plagget du är ute efter – denna artikel är inte till salu i sig. Allt säljs styckvis och först till kvarn gäller. Passa på att fynda – det finns något för alla.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
Hermès bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med ett ikoniskt H-format spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med tydlig Hermès-känsla.
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.
Rutig halsduk från Burberry svart  - Snygg halsduk från Burberry i klassiskt rutigt mönster med svarta, gråa och röda toner. Halsduken har fransar i ändarna och är tillverkad i mjuk ull. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent vändbart Hermès-bälte i svart och vitt skinn med en ikonisk H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har en slät, rektangulär form och synliga sömmar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look.