Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå rutig Louis Vuitton mössa - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med rutigt mönster upptill och enfärgad uppvikt kant. LV-logga broderad på kanten. Tillverkad i mjuk ullblandning som känns lyxig och varm. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil.
Grå rutig mössa från Louis Vuitton - Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och ribbad uppvikt kant. Mössan har en metallbricka med Louis Vuitton Paris framtill och är tillverkad i ett mjukt, stickat material. Perfekt accessoar för att lyfta din vinterstil.
Louis Vuitton set mössa - Snygg grå väst från Louis Vuitton med rutigt mönster och ribbad kant. Västen har en diskret logotypplatta framtill och är stickad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Louis vuitton mössa och halsduk  - Louisvuitton mössa och halsduk, den äldre modellen men fortfarande väldigt bra skick.
Grå rutig Louis Vuitton mössa & halsduk - Säljer en snygg grå mössa och matchande halsduk från Louis Vuitton. Båda har ett rutigt mönster och en diskret Louis Vuitton-plakett. Setet kommer i original orange LV-box och är perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
 Louis Vuitton mössa - Säljer denna gråa Louis Vuitton mössa, Perfekt för att hålla stilen i kyligare väder. Priset är ej hugget i Sten!
Louis vuitton mössa - Bra skick, använd fåtal gånger, fläck på baksidan (se bild) men inget man tänker på när mössan sitter på
Louis Vuitton mössa  - En Louis Vuitton mössa i mycket bra skick, box ingår.
Grå Louis Vuitton mössa
Grå Louis Vuitton mössa - 0 Grå Louis Vuitton mössa - 1 Grå Louis Vuitton mössa - 2

Grå Louis Vuitton mössa

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan har bred uppvikt kant och är stickad i mjukt material som känns lyxigt. Perfekt accessoar för dig som gillar designer och vill ha något som sticker ut.

Swee_closet
Swee_closet
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
hm body - säljer hm body i svart, ny med prislapp, storlek s ❣️
TRIANGL Turkos bikini med svarta kanter - Snygg turkos bikini med svarta kontrastkanter och bygel-bh. Överdelen har tunna axelband och grafiskt mönster, underdelen är klassisk med högre midja. Materialet är stretchigt och snabbtorkande, perfekt för stranden eller poolen.
Grå-bh från Intimissimi - Säljer en grå bh från Intimissimi med vadderade kupor och vacker spetsdetalj över hela bh:n. Axelbanden är dekorerade med spets och bh:n har hakknäppning bak. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort.
Playboy kudde - Hej jag säljer min rosa Playboy kudde. Info:💋 Kudden har bara använts som inredning och bara suttit på en hylla. Den är i fint skick. Svår att få tag på då många inte säljer den. Den är gjort 2008.  Jag vill verkligen behålla den men tyvärr så passar den inte in i mitt rum längre så den behövs säljas! Hoppas köparen har bättre nytta av den! Lappen är kvar!💋
Patagonia väst - Säljer denna riktigt snygga mörkblåa patagonia väst. Denna västen är perfekt för våren eller som ett underlag på vintern. Storlek xs, passar dig från 170-175. Hör av er vid frågor🍁
Vit buff med gråa stygn - Handsydd buff med gråa stygn i en vit färg!
Vit buff med blåa stygn  - Handsydd buff med blåa stygn i vit färg!