Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marc Jacobs armband  - Nyskick, orginalpåse finns men är smutsig
Armband Marc Jacobs  - Roseguld
Marc by Marc Jacobs korthållare - Korthållare rån Marc Jacobs i svart, grått och vitt skinn med guldig logga framtill. Fodralet har 5 kortfack. Den är äkta med serienummer har dock ej kvar kvittot men den är köpt inne på NK i Stockholm. Nypris är ca 1100kr
Solglasögon Marc Jacobs - Säljer dessa trendiga solglasögon från Marc Jacobs. De är använda och texten på båda sidor har nötts bort en del men de funkar fortfarande normalt. De har även en liten repa på vänstra linsen (se på bilden).  Frakten ingår i priset inom Sverige.
Marc by Marc Jacobs klocka  - Roseguldfärgad klocka från Marc by Marc Jacobs i orginalförpackning som tyvärr inte kommer till användning av mig. Obs batteriet behöver bytas ut.
Marc Jacobs - Ny
Marc Jacob klocka  - Marc Jacob klocka helt ny aldrig använd! Nypris 2000kr säljs för 700 vid snabb affär!
Marc by Marc Jacobs - Säljer min vintage plånbok från Marc by Marc Jacobs. Mångfackig och fin som accessoar. Den är i bra skick men används tyvärr inte.🖤
Rebecka Uurinmäki
Rebecka Uurinmäki
Marc Jacobs Armband
Marc Jacobs Armband - 89

Marc Jacobs Armband

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Marc Jacobs
Färg: Vit

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefint armband från Marc Jacobs. Använd få gånger. Fint skick. Har tyvärr ingen låda kvar.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Bälte - Säljer nu detta bälte eftersom att de inte passar mig längre. Bältet är använt några gånger men är i bra sick! Skriv om ni har några frågor så är jag glad att svara på dom.
Burberry rutigt skärp med B-spänne - 2 sidigt burberry bälte med guldigt spänne i använt skick. 105cm
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
H bälte  - Säljer nu mitt Svarta H bälte då jag inte använder det längre jag har gjort egna hål skriv för fler frågor