M.Resell
M.Resell
Yves Saint Laurent Grish glajjor
Yves Saint Laurent Grish glajjor  - 89 Yves Saint Laurent Grish glajjor  - 90 Yves Saint Laurent Grish glajjor  - 91

Yves Saint Laurent Grish glajjor

Storlek: One size
Kategori: Övrigt
Färg: Svart

1975 SEK

Beskrivning

Yves Saint Laurent solglasögon, tvär feta Grish glajjor | funkar till båda herr och dam | skicket är 9,5/10 | allt og medföljer | vid andra frågor så är de bara att slänga iväg ett DM😃🕶️

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Burberry halsduk - En riktigt najs burberry halsduk/scarf i en skön rosa färg. Funkar för både man/kvinna om man klär den rätt. Nypris ligger på ett par tusen, mitt pris 499. Pris kan diskuteras. Skicka iväg ett dm vid frågor.
Gucci bälte  - Säljer ett svart Gucci-bälte med klassiskt GG-mönster och en stor, rund silverfärgad GG-logga som spänne. Bältet är tillverkat i äkta skinn och har en lyxig känsla med snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha en statement-accessoar från ett ikoniskt märke.
Blårutig halsduk från Burberry - Snygg halsduk i klassiskt rutigt mönster från Burberry. Skriv gärna i dm om du har några frågor!
 Burberry bälte -  Burberry bälte storlek 110 cm
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.
Svart Burberry bälte - Säljer ett svart Burberry bälte i skinn med klassiskt rutigt mönster och präglad riddare.