Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart ribbad mössa från Acne Studios - Säljer min skitsnygga mössa ifrån arket! 🖤
Acne Studios Korthållare - Säljer korthållare från Acne Studios. Den är nästan helt oanvänd i perfekt skick. Slutsåld på hemsidan och kostar 1200kr där.
Svarta och vita Acne Studios strumpor - Två par ribbade strumpor från Acne Studios, ett par svarta och ett par vita, båda med logotyp upptill. Tillverkade i mjuk bomullsblandning med 90% bomull, 8% nylon och 2% elastan. Perfekta för en clean och stilren look.
Halsduk acne studios - Inköpt för två år sedan, använd fåtal gånger
Acne studios mössa  - Säljer min acne studios mössa. Den är så gott som ny i skicket.  Köpte den från Vestiaire Collective. Men har själv aldrig använt den.
Acne Mössa - Säljer nu min svarta Acne mössa, i bra skick!🥰
Svart acne mössa  - Säljer svart acne mössa i nästan nyskick, om man vill ha fler bilder så kan ja visa
Acne mössa - Säljer denna acne mössa då den inte kommer till användning. Använt sparsamt. Nypris 2199 säljer för 1800
Alvat
Alvat
Acne studios mössa
Acne studios mössa  - 89 Acne studios mössa  - 90 Acne studios mössa  - 91 Acne studios mössa  - 92 Acne studios mössa  - 93

Acne studios mössa

Storlek: Xs/s
Kategori: Övrigt
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min acne studio massa köpt i butiken på Nk i Stockholm. Säljer pga att den inte kommer till användning längre Stl xs/s (56cm) för mer frågor kom privat. Köpt för 1600kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Rutig marinblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i marinblått med klassiskt rutmönster i grått och rött. Gjord i mjuk kashmir, med fransar i ändarna och diskret Burberry-logga. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös vibe.
Rutig mörkblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i mörka färger med klassiskt rutigt mönster i mörkblått , grått och röda linjer. Halsduken har fransar i ändarna och en diskret Burberry-etikett. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under kyliga dagar.
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Burberry mössa med hjärtmönster - Snygg mössa från Burberry i beige och svart med stora hjärtan som mönster och tydlig Burberry-logga framtill. Stickad i mjukt material, perfekt för att hålla värmen och samtidigt se trendig ut. Passar dig som gillar klassisk design med en twist.
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
Louis vuitton bälte  - Hekt ny bälte