Alltmojligt0

Nike Mercurial benskydd svart

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Nike
Färg: Svart
Skick: Bra skick

180 SEK

Beskrivning

Säljer ett par svarta Nike Mercurial benskydd med vit logga och coolt hexagonmönster. De är formade för att sitta skönt på benet och har en slitstark yta med snygga detaljer. Perfekt för dig som vill ha stil och skydd på fotbollsplanen.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Glow Patrol by CAIA Mugg - Söt vit mugg med rosa Glow Patrol-motiv från CAIA. Perfekt för kaffe eller te, med lekfull design och glada figurer. Muggen ser ut att vara i mycket gott skick utan synligt slitage eller repor. Passar både till samlare och som present.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
Rutig grå halsduk från Barbour - Snygg rutig halsduk från Barbour i olika nyanser av grått och beige med inslag av brunt. Gjord i 100% ull och har klassiska fransar i kanterna. Perfekt accessoar för att höja din stil under kyliga dagar.
Burberry bälte - 2 sidig, helt ny
Lv bälte - Helt ny
Underkläder intimissimi  - Säljer dessa underkläder spel intimissimi! Aldrig använda! Storlek M på alla! Skriv vid funderingar eller fler bilder! 🫶🏼(150 kr st)
Hermés bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med klassiskt stort H-spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, tidlös design. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Louis Vuitton svart armband  - Säljer ett svart Louis Vuitton armband med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Armbandet har en stilren design med gråa LV-loggor. Kommer med originalbox, dustbag och påse.