Mbhz@
Mbhz@
Blommig mörkblå sjal i silke-look
Blommig mörkblå sjal i silke-look - 0 Blommig mörkblå sjal i silke-look - 1 Blommig mörkblå sjal i silke-look - 2 Blommig mörkblå sjal i silke-look - 3

Blommig mörkblå sjal i silke-look

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

75 SEK

Beskrivning

Snygg och tunn halsduk med blommigt mönster i rött, vitt och grönt på en mörkblå botten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lite färg och stil. Lätt och luftig, passar bra att knyta runt halsen eller i håret.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Vinröd Burberry scarf  - ✨ Klassisk Burberry-halsduk i 100% ull – djup vinröd ✨ Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en vacker, djup vinröd färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som ger en lyxig känsla och håller hög kvalitet. En perfekt accessoar som ger en elegant färgklick och lyfter både vardags- och kvällsoutfits.   🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h  📏 Mått: Längd:150cm, Bredd:29cm
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Louis Vuitton Damier Graphite bälte - Snyggt Louis Vuitton bälte i Damier Graphite-mönster med klassiskt LV-spänne i mörk metall. Bältet är gjort i svart skinn och har diskret rutigt mönster längs hela bandet. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Burberry halsduk - En riktigt najs burberry halsduk/scarf i en skön rosa färg. Funkar för både man/kvinna om man klär den rätt. Nypris ligger på ett par tusen, mitt pris 499. Pris kan diskuteras. Skicka iväg ett dm vid frågor.
 Burberry bälte -  Burberry bälte storlek 110 cm
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.