Aliceeee
Aliceeee
Handgjort virkat spöke
Handgjort virkat spöke - 0

Handgjort virkat spöke

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

50 SEK

Beskrivning

Handgjort virkat gosedjur i form av ett spöke, virkad av mig. Gjord i ett mjukt, fluffigt garn och fylld med mjuk vadd. Spöket har även påsydda detaljer som gör det extra gulligt.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte
Svart intimissimi bh med vita blommor - Intimissimi bh i bra skick
Rutig marinblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i marinblått med klassiskt rutmönster i grått och rött. Gjord i mjuk kashmir, med fransar i ändarna och diskret Burberry-logga. Perfekt för att ge din outfit en cool och tidlös vibe.
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry. Mycket fint skick. Hör av er vid frågor
H bälte  -  Kom privat för mer information