Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blått herme’s bälte - Stilrent blått bälte i mycket bra skick till ett billigt pris
Svart herme’s bälte  - Svart herme’s bälte i oanvänt och perfekt skick till ett väldigt billigt pris
En vitt bälten - Vitt bälten med storleken 125 cm medföljer med box och alt så som man ser på bilderna.
Vitt bälte med guldspänne - Vit bälte me guld mäke som kommer fräscha upp outfiten inför hösten och vintern
Vitt bälte från H&M - Snyggt och stilrent vitt bälte från H&M med guldfärgat spänne.
Vitt bälte från Valentino - Snyggt vitt bälte från Valentino med svart spänne. Bältet har en stilren design med Valentino-loggan tryckt längs hela bandet. Bältet är 4cm på bredden och längden är 85cm.
Vitt bälte med silvriga nitar - Snyggt vitt bälte i skinn med silvriga nitar längs hela framsidan. Bältet har en klassisk metallspänne och flera hål för justerbar passform. Insidan är beige och bältet har en cool, edgy vibe som lyfter vilken outfit som helst.
Kasper.lind
Kasper.lind
Vitt herme’s bälte
Vitt herme’s bälte  - 1 Vitt herme’s bälte  - 2

Vitt herme’s bälte

Storlek: 110
Kategori: Övrigt
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vitt bälte till ett billigt pris och suveränt skick

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Svart Rutigt skärp - Utmärkt skick. Storlek 110.
Vinröd Burberry scarf  - ✨ Klassisk Burberry-halsduk i 100% ull – djup vinröd ✨ Säljer en tidlös Burberry-halsduk i en vacker, djup vinröd färg med det ikoniska rutmönstret. Tillverkad i 100% mjuk och värmande ull som ger en lyxig känsla och håller hög kvalitet. En perfekt accessoar som ger en elegant färgklick och lyfter både vardags- och kvällsoutfits.   🧵 Skick: Mycket fint skick, varsamt använd 🌟 Känsla: Mjuk, varm och följsam 📦 Frakt: Skickas tryggt inom 24h  📏 Mått: Längd:150cm, Bredd:29cm
Maison Margiela svart bälte - Svart bälte från Maison Margiela i äkta italienskt skinn med rå textur och vita signaturstygn. Insidan är beige och har präglad logga. Minimalistisk och stilren design som lyfter din outfit med en lyxig touch. KOM MED ETT PRIS SOM PASSAR DIG!
Säljer den här/ger bort - Hej jag säljer min kompis. Vill gärna inte ha kvar den då den tar för mycket plats och äter upp min mat. Står ej för missnöje efter köp! Pris kan diskuteras men måste bort!!!  Letar ni efter en vän! Köp!!! Men ni blir inte av med den! Har ni problem med att få tyst på den ge den donken!❤️
Burberry halsduk - Burberry halsduk. 175cm. Äkta såklart
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕