Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Xlash PRO  - Säljer min oöppnade xlash pro som jag fick i julklapp min inte använt då jag fått ett annat som jag testar nu! Xlash funkar super för mig och har använt i flera år! Nypris är 699kr men jag säljer för 499, det kan diskuteras
Xlash  - Säljer nu mitt x-lash som är helt oanvänd. Fraktkostnad tillkommer
Xlash - Säljer Sveriges mest sålda ögonfransserum från Xlash. Självklart oanvänd med obruten förpackning. Stora förpackningen med 6ml. Pris kan diskuteras (köpare står för frakten)
Xlash serum PRO - Ett helt nytt Xlash som jag bara har testat en gång, köpt för 699 på xlash hemsida, priset går och diskutera💕
Xlash ögonserum - Säljer dessa anti dark-circle ögonserumen från Xlash. Den ljusar upp ökenområdet och hjälper mot rynkor under ögonen. 80kr styck, två för 140kr, fem för 300kr, tio för 500kr. Pris kan diskuteras. Såklart äkta, oanvända och oöppnade. (Nypris 299kr)
Xlash - Två oanvända mascaror, endast öppnade men aldrig testade, båda för 70
Xlash PRO - Xlash PRO
Xlash pro
Xlash pro  - 89 Xlash pro  - 90

Xlash pro

Storlek: PRO (den stora)
Kategori: Övrigt
Märke: Xlash
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna xlash pro för att jag inte använder fransserum🫶🏼 Endast använt några gånger så den är nästan full skulle jag tro😊 Köpt i sommras för 699💕 För egna bilder eller fler frågor skriv till mig!🫶🏼 !!!!!PRIS ÄR DISKUTERBART!!!!!!

Elsa harnesk🩷
Elsa harnesk🩷
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart dunväst från Moncler - Säljer en svart dunväst från Moncler med glansig finish och hög krage. Västen har två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Insidan har en unik serietidningsetikett. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm väst.
 Intimissimi Gioia bh 75c - Viral push up bh från Intimismi. Snygg beige bh från Intimisssimi med spetsdetaljer och blommigt mönster. Bhn har justerbara axelband.
Grå LV Mössa - Säljer en snygg grå mössa från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och LV-logga framtill. Mössan är stickad och har en bred uppvikt kant. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar till vintern.
Moncler Mössa - Helt ny aldrig använd. Storlek One size. Snabb frakt.
Lv Mössa - Säljer en mössa helt ny. Storlek One Size. Snabb frakt
Original Minttu Mössa - Original minttu mössa, helt oanvänd!
Intimissimi bh - Mörkblå bh ifrån intimissimi, vacker blommig spets i beige. Använd typ 2 gånger, säljer pågrund av att den inte passar. Bh:n har breda axelband och fina broderade detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar romantiska och eleganta underkläder. Kan skicka mer bilder på den och priset går att diskutera❣️ nypris 559kr
Hermes bälte  - Säljer detta sprillans nya Hermes bältet i marinblå färg, om du skulle vilja kan du byte håll på spännet för att göra bältet svart! Kontakta mig via funderingar.