Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray bans - Några solglas ögon i väldigt bra skick
Ray-ban RB3447 - Superfin rundade sölglasögon från Ray-ban🌹 Modell: RB3447, storlek på glas: 53x21
Ray bans - Ett par raybans som bara blivit liggande då andra glajjor kommit till användning. Toppskick! Inget fodral eller äkthetsbevis vilket förklarar priset.
Ray-Ban - Tja, säljer mina Ray-Bans som är i barn storlek 115-120 mm Kond 7/10
Ray-ban - Tjena säljer nu ett par riktigt feta brillor perfekt nu till sommaren! Sjukt sköna brillor som tar bort solljuset! Hör gärna av dig vid frågor eller funderingar!
Ray Ban - Tjena! Säljer nu mina stilrena och eftertraktade raybans som är helt nya och aldrig använda skick:10/10. För frågor och funderingar så tveka inte att skriva😎
Ray-ban pilot glasögon  - Säljer mina ray-ban pilot glasögon. Dem är i fint skick då dem använts väldigt lite.
Hilding Brynielsson
Hilding Brynielsson
Ray-ban Caravan
Ray-ban Caravan - 0 Ray-ban Caravan - 1 Ray-ban Caravan - 2 Ray-ban Caravan - 3 Ray-ban Caravan - 4

Ray-ban Caravan

Storlek: 58
Kategori: Övrigt
Märke: Ray-Ban
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par Rayban Caravan i mycket bra skick. Inga repor eller liknande på glasen. Kommer i orginalkartong med tillbehör som syns på bilden. Köpta 2024 och sparsamt använda. Nypris låg på 2000kr

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Rutig mörkblå halsduk från Burberry - Snygg halsduk från Burberry i mörka färger med klassiskt rutigt mönster i mörkblått , grått och röda linjer. Halsduken har fransar i ändarna och en diskret Burberry-etikett. Perfekt accessoar för att lyfta din stil under kyliga dagar.
Halv uppäten chips påse - Denna chips påse köpte jag på eko Växjö. Den är hot chilli cheddar och kryddar till rejält i munnen. Tveka inte på att höra av dig kom gärna med bud.
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
H bälte  -  Kom privat för mer information