Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa mjukisset - Säljer detta supersnygga och mysiga set från cubus i storlek XS, då jag tycker det sitter lite tight på mig. Tillsammans kostade klädesplaggen runt 600 kr, men jag säljer dem för 100 kr nu eftersom de är använda X antal gånger. Det är mer rosa i verkligheten än det ser ut på bilderna, eftersom de är tagna med blixt. Pris kan diskuteras😊💕
Mjukisset - Från Gina Tricot, färgen är baby rosa i verkligheten och den är knappt använd. Byxorna är i storlek M och koftan i S.
Mjukisset - Använt men inga hål eller liknande, aningens urtvättade i färgen. Fläck på baksidan av mjukisbyxorna.
Rosa halsduk i mjukt tyg - Enkel och stilren rosa halsduk i ett mjukt och följsamt material. Halsduken är lång och rektangulär, perfekt att vira flera varv runt halsen. Färgen är jämn och utan mönster, vilket gör den lätt att matcha med olika outfits.  Tjockare tyg Helt skick dock noppror
mjukissett  - snyggt rosa mjukissett från gina tricot, knappt använt!
Betty
Betty
Rosa mjukt yogasett/mjukissett
Rosa mjukt yogasett/mjukissett - 89 Rosa mjukt yogasett/mjukissett - 90 Rosa mjukt yogasett/mjukissett - 91

Rosa mjukt yogasett/mjukissett

Storlek: Xs
Kategori: Övrigt
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett rosa mjukt och skönt sett från Temu som är i Xs. Testade det och insåg det var för långt för mig.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.
H bälte svart  - Helt nya oanvända bälten i olika märken, modeller och färger! Kommer bra packat samt med ett litet verktyg som du enkelt kan göra hål med ifall du skulle behöva det. Vi postar allas ordrar inom 24h för att du ska få ditt paket så fort som möjligt! Använd helst instabox men PostNord funkar också!
Mörkblå rutig halsduk från Burberry - Snygg mörkblå halsduk från Burberry i 100% kashmir med klassiskt rutmönster i grått och rött. Halsduken har långa fransar i ändarna och en mjuk, lyxig känsla. Perfekt för att höja din vinterstil med en ikonisk accessoar.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕
Burberry scarf/halsduk - Burberry halsduk i vanlig storlek, mycket fint skick, endast scarfen medföljer, priset kan diskuteras vid snabb affär så kom gärna med bud!
Vit baddräkt med röda prickar - Helt ny - Becksöndergaard - Supersnygg vit baddräkt från Becksöndergaard med röda prickar och smala axelband som korsas i ryggen. V-ringad framtill och öppen rygg med snörning för extra cool detalj. Perfekt för stranden eller poolen i sommar. Helt ny med taggar kvar. Tillverkad i 100% återvunnen polyester, vilket gör den både miljövänlig och skön att bära.