Alla kategorier > Övrigt
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå morgonrock - En superluftig och skön morgonrock i ett ”skjort-aktigt” material, perfekt till sommaren!💕 Kollar man närmre så är den lite vit- och blårandig. Den är i storlek S och man kan spänna in och ut midjesnöret!🫶🏼
Blå  morgonrock  med hajhuva - Säljer en blå morgonrock med en rolig huva som ser ut som en haj, komplett med ögon och tänder. Västen har två stora fickor framtill och är supermjuk och mysig. Perfekt för chill dagar hemma eller när du vill sticka ut lite extra.
Blå morgonrock med huva från Lindex - Mjuk och chill blå morgonrock från Lindex i storlek XS, har huva, två stora fickor och ett bälte i midjan. Perfekt att slänga på sig efter duschen eller när du bara vill mysa hemma.
Morgonrock kimonomodell vändbar blå och svart - Säljer en fin morgonrock kimonomodell vändbar i blå och svart. Har själv köpt den begagnad därför är jag osäkert på storleken, men skulle gissa M/L.              Priset går att diskutera.
Ljusblå morgonrock från H&M - Mysig ljusblå morgonrock från H&M i mjukt material. Den har en huva och knyts med ett bälte i midjan. Perfekt för att hålla sig varm och bekväm hemma.
Mörkblå morgonrock från H&M - Mysig mörkblå morgonrock från H&M med huva och knytband i midjan och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm och bekväm.
Ljusblå morgonrock från KappAhl - Mysig ljusblå morgonrock från KappAhl med huva och två fluffiga bollar som detaljer. Den har långa ärmar och ett knytband i midjan för en bekväm passform. Perfekt för kalla morgnar eller mysiga kvällar hemma.
Ljusblå prickig morgonrock  - Tunn prickig morgonrock 💙
Blå morgonrock
Blå morgonrock - 89 Blå morgonrock - 90

Blå morgonrock

Storlek: S/M
Kategori: Övrigt
Färg: Blå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Otroligt mysig morgonrock i fin färg! Den är använd men ändå välvårdad!Hör gärna av er vid eventuella frågor!

Tova
Tova
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Maison margiela plånbok - Säljer en svart plånbok från maison margiela med ikonisk design. Plånboken är i mycket fint skick. Alla tillbehör på bilderna skickas med!
Triangl turkos bikini - Säljer den ikoniska 2016 turkosa bikinin med svarta kontrastkanter!! 🩵👙Bikinin har en bygel-bh med tunna axelband och matchande trosor. Perfekt inför sommaren!☀️Sitter perfekt för XS och S. Kom priv om du vill ställa frågor. Klicka gärna på ”köp nu”!
Patagonia väst  - Säljer denna eftersom jag vill köpa en fleece istället. Jag kan då oxå tänka mig att byta. Slut på hemsidan!! Den har använts men finns inga tydliga tecken på användning🫰🏼🫰🏼
Röd mössa från Arc'teryx - Oanvänd Snygg röd mössa från Arc'teryx med vit grafisk design på framsidan. Mössan är stickad och har en klassisk form som sitter skönt på huvudet. Perfekt för kalla dagar och outdoor-aktiviteter.
Patagonia fleece väst  - Helt ny med tags. Storlek M och beige. Hör av dig vid minsta lilla fundering!
Vit fleeceväst från Patagonia - Säljer en vit fleeceväst från Patagonia med marinblå detaljer och bröstficka. Västen har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och hög krage. Perfekt för lager-på-lager och outdoor-vibbar. Klassisk Patagonia-logga på bröstet.
Snygg blå väst - Snygg blå väst, i storlek M men lite stor i storleken, aldrig använd, skriv vid frågor!