Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bikini - Helt ny och såklart oanvänd. Köpt på chiquele för 399+ 449kr. Säljs tillsammans (underdel + överdel) för mycket lägre pris.
Bikini  - Oanvänd bikini för 100kr + frakt
Bikini - Köpt här på plick men antar att den är från Shein eller liknande
Bikini - En neongul bikini i strl s med silvriga detaljer. Skulle säga att toppen är lite liten i storlek, frakt tillkommer
Bikini  - Säljer min oanvända bikini från shein då den var lite liten i storleken och inte passade tyvärr.  Helt oanvänd, prislapp kvar!
Bikini  - Använd en gång, kommer inte till användning❤️ bra skick
Bikini - Använd en gång, jättebra skick
elinbilling
elinbilling
Bikini
Bikini - 89 Bikini - 90

Bikini

Storlek: S
Kategori: Övrigt

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den ser exakt ut som på bilden! Trosorna sitter sjuuukt bra!🥰🥰 säljer denna bikini för den blir för liten i överdelen för mig.. så skulle rekommendera den för någon med mindre byst💓💓

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
Burberry halsduk - Snygg halsduk från Burberry i 100% kashmir, med klassiskt rutigt mönster i marinblått, vitt och rött. Mjukt material och fransar i ändarna. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch och hålla dig varm under kyliga dagar.
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
H bälte svart  - Helt nya oanvända bälten i olika märken, modeller och färger! Kommer bra packat samt med ett litet verktyg som du enkelt kan göra hål med ifall du skulle behöva det. Vi postar allas ordrar inom 24h för att du ska få ditt paket så fort som möjligt! Använd helst instabox men PostNord funkar också!
Mörkblå rutig halsduk från Burberry - Snygg mörkblå halsduk från Burberry i 100% kashmir med klassiskt rutmönster i grått och rött. Halsduken har långa fransar i ändarna och en mjuk, lyxig känsla. Perfekt för att höja din vinterstil med en ikonisk accessoar.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕
Burberry scarf/halsduk - Burberry halsduk i vanlig storlek, mycket fint skick, endast scarfen medföljer, priset kan diskuteras vid snabb affär så kom gärna med bud!