Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blåvitt mönstrat bälte - Säljer ett snyggt bälte med blåvitt zickzackmönster och bruna skinn-detaljer vid spännet. Bältet är elastiskt och passar perfekt till jeans för en cool och avslappnad look. Helt nytt!
Blåvitt mönstrat bälte  - Säljer ett snyggt bälte med blåvitt zickzackmönster och bruna skinn-detaljer vid spännet. Bältet är elastiskt och passar perfekt till jeans för en cool och avslappnad look. Helt nytt!
Randigt blåvitt bälte med skinnspänne - Snyggt bälte med blåvitt zickzackmönster och detaljer i brunt skinn. Bältet är i nytt skick . Den är 95cm med stretch
Randigt blåvitt flätat bälte - Snyggt flätat bälte i blått och vitt med bruna skinn-detaljer vid spännet. Bältet har ett randigt mönster och ett silvrigt metallspänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en sportig och fräsch känsla.
Randigt blåvitt flätat bälte - Säljer ett snyggt flätat bälte i blått och vitt med bruna skinn-detaljer och silverspänne. Skärpet är 1m (pris kan diskuteras)
Randigt blåvitt flätat bälte  - Säljer ett snyggt randigt bälte i blått och vitt med bruna läderdetaljer vid spännet. Bältet har en flätad design som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Flätat bälte - Blå, Vit - Montore’s flätade bälte som även är känt som ”grisch bältet” är ett stilrent elastikt bälte. Tack vare att det är elastiskt så finns inga färdiga hål som i ett traditionellt bälte och det gör att det passar alla. Bältet är ca 105cm långt. Vid fler frågor eller funderingar så är du varmt välkommen att höra av dig!
Grisch bälte blå och vit - Säljer ett grisch bälte med en design som är blå och vit. Den är äkta. Nypris 700 men säljer den för 100kr
Shoeasy ⚜️
Shoeasy ⚜️
Randigt blåvitt bälte
Randigt blåvitt bälte - 0

Randigt blåvitt bälte

Storlek: NO SIZE
Kategori: Övrigt
Märke: Dressmann
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett snyggt flätat bälte i blått och vitt med randigt mönster. Bältet har en brun skinn-detalj vid spännet som ger en schysst kontrast. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Helt nytt!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
 Ferrari Daytona SP3 - Säljer mitt Technic-set Ferrari Daytona SP3 (42143). Ett riktigt häftigt bygge i 1:8-skala med över 3 700 bitar. Ny pris 3500-4000kr, säljer denna för 1399kr.                                                        Helt nytt i oöppnad kartong
Två buffar i rosa och mörkgrön - Säljer två buffar, en i rosa och en i mörkgrönt. Egensydda! 120kr/st.  Skriv till mig om du är intresserad, så lägger jag upp en till annons som du kan köpa🩷
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
svart body  - slutsåld på hemsida och butik , vill annars ha i s om nån kan tänka sig byta
Svart body med volangdetalj - Supersnygg svart  body med djup v-ringning och breda axelband med volangdetaljer. Perfekt för  en stilren och trendig look. Enkel men ändå elegant design som passar dig som vill sticka ut lite extra.
Burberry bälte - 2 sidig, helt ny
Victorias secret bh - Köpt för över 900kr
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten