Alexandra

Turkos baddräkt från H&M Beach Wear

Storlek: One Size
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Beskrivning

Säljer en turkos baddräkt från H&M Beach Wear i frottéliknande material. Modellen är enkel med breda axelband och klassisk skärning. Perfekt för strandhäng och pooldagar. Materialet är mjukt och ger en cool retrovibe.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Bälte - Nytt skick
Corlin Aiden Brown  - Snygga solglasögon från Aidan med oval form och bruna bågar samt bruna glas. Ramen är i plast och ger en retrovibe som passar perfekt till sommaren. Enkla att matcha med olika outfits och levereras i originalask.
Beige intimissimi bh - Säljer en beige intimissimi bh. Den är knappt använd endast vid fåtal tillfällen. Köpt för 559kr.
Säljer en Lv bälten svart bält och de är jätte fin - Inga skador och är en normal bälten
Hermès bälte  - Svart bälte från Hermès i äkta skinn med ett ikoniskt H-format spänne i silverfärgad metall. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med tydlig Hermès-känsla.
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med ikoniskt H-spänne i silverfärgad metall. Ena sidan är marinblå och den andra svart, båda i exklusivt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig vibe.
Rutig halsduk från Burberry - Snygg klassisk halsduk från Burberrys i 100% lammull. Beige botten med rutigt mönster i svart, vitt och röda linjer. Mjukt material och fransar i ändarna.