Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Underklädesset med Snobben-bh, hipster och string - Supergulligt underklädesset. Först en bh med Snoopy eller Snobben på. Den är vit med röda detaljer. BH:n har uttagbara kuddar i kuporna och orange'a halvgenomskinliga axelband som går att ta av. Det ingår också två par trosor - ett par hipsters och ett par stringtrosor. Allt är nytt med orginaletiketten kvar. Kommer från konkurslager. Finns många storlekar, fråga om du inte hittar. Rabatt om du köper flera. Storlekar: BH 80A, Hipster M, String 38/40.
String  - Xs , äkta
Vit string från Cubus - Oanvänd vit stringtrosa från Cubus. Storlek S.
Calvin Klein string trosor  - Råkade köpa fel storlek, är helt oanvänd så säljer den här :)
Bikini string trosa - Aldrig använt
String trosor Gina tricot(oanvända) - Helt nya från Gina tricot, aldrig testade! Köpta för 159kr
Ester
Ester
String trosir
String trosir - 89 String trosir - 90

String trosir

Storlek: XL
Kategori: Övrigt

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya trosor, säljes då jag köpte fel storlek, köparens står för frakten. Använd inte köp nu!!!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Grisch outfit - Jag säljer loubsen, rayban glasögonen, moncler jackan och Burrbery hoodien. Raybann glasögongen och buttert hoddien är äkta. Kom med prisförslag själv
Buff •Galaxy• - Fleece buff
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
Louis Vuitton rutigt bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har en stilren design som sticker ut. Insidan är brun och bältet har flera hål för justering.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.