Dennis Kozerski
Dennis Kozerski
Svart flätat bälte med bruna detaljer
Svart flätat bälte med bruna detaljer - 0 Svart flätat bälte med bruna detaljer - 1 Svart flätat bälte med bruna detaljer - 2 Svart flätat bälte med bruna detaljer - 3 Svart flätat bälte med bruna detaljer - 4

Svart flätat bälte med bruna detaljer

Storlek: 115cm
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

45 SEK

Beskrivning

Snyggt svart flätat bälte med bruna skinn-detaljer och silvrigt spänne. Bältet har en stilren och modern look med en bredare form som passar till jeans eller chinos. Flätningen gör det flexibelt och bekvämt att bära. Perfekt för dig som vill ha en enkel men trendig accessoar.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Louis Vuitton rutigt bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har en stilren design som sticker ut. Insidan är brun och bältet har flera hål för justering.
Grisch outfit - Jag säljer loubsen, rayban glasögonen, moncler jackan och Burrbery hoodien. Raybann glasögongen och buttert hoddien är äkta. Kom med prisförslag själv
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Buff •Galaxy• - Fleece buff