Sallosh
Sallosh
Svart koppel
Svart koppel - 0 Svart koppel - 1 Svart koppel - 2

Svart koppel

Storlek: S
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Säljer 2 fina och bra koppel som inte kommer till användning. Längst ner så är det Xs och längst upp är det S. Priset kan diskuteras!💕

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
AirPods+Max - Helt nya och fungerar helt felfritt. Det är midnight blur färg på dom och är äkta! Kontakta vid frågor.
Svart H belte skärp med guldspänne - Säljer ett svart H belte bälte i skinn med ikoniskt H-spänne i guld. Bältet har vit kontrastsöm längs kanterna och en stilren, klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill sticka ut med ett statement piece.
Rutig ullhalsduk från Burberry - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% lammull. Färgkombinationen är svart, grå, vit och röd med fransar i ändarna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en tidlös brittisk känsla.
Rutig halsduk från Burberrys i ull - Klassisk rutig halsduk från Burberrys i 100% ull. Halsduken har fransar i ändarna och den ikoniska Burberrys-etiketten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Anledningen att de stör ”burberrys” är för att de är en äldre modell.
Halv uppäten chips påse - Denna chips påse köpte jag på eko Växjö. Den är hot chilli cheddar och kryddar till rejält i munnen. Tveka inte på att höra av dig kom gärna med bud.
Intimissimi bh - Snygg skön bh💞 säljer pga inte använt den! Använd 1 gång
Blå H bälte  - kom privat för mer information
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt