Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig bikini Golden Gleam Coco - Supersnygg glittrig bikini set i ljus champagnefärg från calzedonia . Överdelen har vadderade pushup kupor och en snygg ringdetalj framtill. Materialet är glansigt och känns lyxigt mot huden. Perfekt för strandhäng och poolparty!
Bikini - Helt ny och såklart oanvänd. Köpt på chiquele för 399+ 449kr. Säljs tillsammans (underdel + överdel) för mycket lägre pris.
Vit & beige bikini med glittrig guld från H&M - Supersnygg bikini från H&M i glittrigt guld med diskret mönster och snygg ringdetalj framtill på överdelen. Bikinin har bandeau-topp med knytband och matchande trosa. Perfekt för strandhäng och poolparty! ÖVERDELEN ÄR I STORLEK 42 OCH UNDERDELEN I STORLEK 38
Bikini  - Överdel (XS) i passform Underdel (S) i passform.
Bikini topp - Jättefin oanvänd beige bikiniöverdel!!!
Bikini  - Jätte fin bikini. Toppen är storlek 36 och trosan är 34. Den är från River island.
Nelly bikini  - Säljer denna bikinitopp från Nelly då den inte passar mig! Helt oanvänd med lapp kvar. Nypris 249:- & slutsåld på hemsidan 🤍
Elin Kihlbert
Elin Kihlbert
Coco and nuts bikini
Coco and nuts bikini - 89 Coco and nuts bikini - 90 Coco and nuts bikini - 91

Coco and nuts bikini

Storlek: Small
Kategori: Övrigt
Färg: Beige

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina bikinin från Coco and nuts då den är lite förstor för mig! Båda delarna är i stl small i färgen - Pearl. Ny pris 840 kr per del alltså 1680 kr!

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Virkad elefant  - Handgjord virkad stor söt elefant
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕på bilden jag har på mig den har jag snurrat den vid halsen två gånger. På sista bilden är den vikt en gång (på längden)💕
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart nitarbälte - Säljer ett svart bälte med silvriga fyrkantiga nitar och metallspänne. Bältet har flera hål med metallringar. Perfekt accessoar för att ge outfiten en edgy vibe. Aldrig använd
Virkad kossa  - Handgjord virkad söt kossa
Virkad kanin - Handgjord virkad söt liten kanin
Maison Margiela svart bälte - Svart bälte från Maison Margiela i äkta italienskt skinn med rå textur och vita signaturstygn. Insidan är beige och har präglad logga. Minimalistisk och stilren design som lyfter din outfit med en lyxig touch. KOM MED ETT PRIS SOM PASSAR DIG!