Ann
Ann
Två ägg i högklackat! - Två bröder året efter
Två ägg i högklackat! - Två bröder året efter - 0

Två ägg i högklackat! - Två bröder året efter

Storlek: vet ej
Kategori: Övrigt
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Beskrivning

En nyskriven buskisfars med färgstarka karaktärer och humoristiska inslag, perfekt för dig som gillar skratt och lättsam underhållning. Med Stefan Gerhardsson, Jojje Jönsson och Claes Månsson i rollerna.

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry scarf - Bra skick. Nåt år gammal men såklart äkta. Perfekt till våren. Skriv för mer bilder. Pris går att diskuteras
H bälte svart  - Helt nya oanvända bälten i olika märken, modeller och färger! Kommer bra packat samt med ett litet verktyg som du enkelt kan göra hål med ifall du skulle behöva det. Vi postar allas ordrar inom 24h för att du ska få ditt paket så fort som möjligt! Använd helst instabox men PostNord funkar också!
Hermès bälte  - Säljer ett vändbart Hermès-bälte i äkta skinn med klassiskt H-spänne i silver. Ena sidan är marinblå med vit söm, andra sidan är svart. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Louis Vuitton Damier Graphite bälte - Snyggt Louis Vuitton bälte i Damier Graphite-mönster med klassiskt LV-spänne i mörk metall. Bältet är gjort i svart skinn och har diskret rutigt mönster längs hela bandet. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Vit fluffig stor halsduk med fransar - Supermjuk vit stor halsduk med fransar. Gjort i ett jätte mjukt material och håller värmen bra💕
Mörkblå rutig halsduk från Burberry - Snygg mörkblå halsduk från Burberry i 100% kashmir med klassiskt rutmönster i grått och rött. Halsduken har långa fransar i ändarna och en mjuk, lyxig känsla. Perfekt för att höja din vinterstil med en ikonisk accessoar.
H Bälte Svart - Säljer ett svart bälte med ett silvrigt snyggt ”H” spänne. Bältet har en längd på 105 cm (storlek 42) och är Inte använt en enda gång, tveka inte att fråga! 💯👌