Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart victoria secret push up bh - Denna fina bh klippte jag tyvärr av lappen på så kan ej returnera då den tyvärr inte passar den är sjukt fin och i nyskick
Victoria secret bh  - En svart Victoria secret push up  bh med diamanter på banden i storlek 75 B men passar på mig som är 80 B har köpt begagnad för 800 vissa diamanter har ramlat av, skriv till mig om du vill ha mer information eller bilder. Pris går att diskutera💕
Victoria Secret bh - Säljer mina två Victoria Secret bh:ar då de är för stora för mig. Har använt tre gånger i delusion. Storlek 40C us size, har klippt av de lapparna dock🥰Köpte dem för 800kr plus att jag betalade tull 300 kr.
Push-up Bh Victorias Secret  - Bh från Victorias Secret ”Very Sexy” som jag köpte året de stängde ner sina butiker. Tyvärr aldrig fått användning utav den då jag inte är ett fan av Push. Storleken är 32DD vilket motsvarar 70E, men Victorias Secret storlekar är ganska små så de passar mig som är C-D kupa. ❤️ Öppnas å stängs på framsidan
Push Up BH - Svart BH med super push från Lindex i storlek 75B!
Victoria secret bombshell set - Baby Rosa Victoria secret undekläders set. En super push up bh som är storlek 75B. En matchande trosa i storlek M. Setet är helt oanvänt och jag har endast testat bh-n. Du får med originalförpackningen
Victoria secret  - Helt ny och oanvänd push-up bh ifrån Victoria secret, alla lappar kvar. Storlek 36C
Sellout!!!😍😍
Sellout!!!😍😍
Victoria Secret bombshell push up bh
Victoria Secret bombshell push up bh - 89 Victoria Secret bombshell push up bh - 90

Victoria Secret bombshell push up bh

Storlek: 75c
Kategori: Övrigt
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Victoria secret bh säljer då den är för liten för mig och inte mycket använd

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Burberry halsduk  - Snygg burberry halsduk. Mycket fint skick. Har begränsat antal så först till kvarn
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Herpes bälte - Ett fett H bälte
Hello Kitty Gosedjur - Supersöt liten hello kitty. Vad mer kan man säga?! Hon vill hem till dig genast och ge dig blommorna hon håller! Hon är så exalterad att hon till och med har en blomma vid örat!
Hermès bälte  - Säljer ett stilrent Hermès bälte med den ikoniska H-spännet i silver. Ena sidan är marinblå och andra sidan är svart, båda i grymt snyggt skinn med vit kontrastsöm. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med clean look och möjlighet att variera färg.
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Hermesbälte med metallspänne - Snyggt vitt bälte med ett stilrent och robust metallspänne. Bältet har en clean look och passar perfekt till jeans eller cargo-byxor. Materialet är slätt och ger en modern vibe, och spännet är i silverfärgad metall för extra edge.