Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
intimissimi bh  - fint skick❣️
Intimissimi Bh - Använd intimissimi bh❤️
Intimissimi bh  - 💗
Intimissimi BH - Helt oanvänd Balconettebehå Sofia Pretty Flowers i färgen nude.  Storlek 75C (EU)
Intimissimi bh  - Jätte fin intimissimi bh men kommer inte till användning.
Beige bh från Intimissimi - Säljer en beige bh från Intimissimi med släta kupor och justerbara axelband. Bh:n har en enkel och stilren design som funkar perfekt under ljusa toppar. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort. Köpt för ca 6 månader sen, men passade inte och hade redan klippt lappen.
intimissimi bh - jättefin intimissimi bh som tyvärr är för liten, använd ca 2gånger 💕 priset går att pruta
Intimissimi BH - En jätteskön och bra push up bh från intimissimi i modellen Gioia i färgen Honey Soft Beige. I storlek 75D men skulle säga att den passar en mindre storlek än det. Använd fåtal gånger och självklart tvättad💕Nypris 419kr.
Mira💃🏼💃🏼
Mira💃🏼💃🏼
Intimissimi Bh
Intimissimi Bh - 89

Intimissimi Bh

Storlek: 75C
Kategori: Övrigt
Märke: Intimissimi
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min otroligt snygga Intimissimi bh!! Använd fåtal gånger så den är inprincip som ny💓💓💓

Mera från kategorin Övrigt
Visa alla
Pyjamas från Nelly!! - Säljer endast tröjan, i strl XS, inte jag på bilden!
Svart skärp från Salvatore Ferragamo - Snyggt svart bälte från Salvatore Ferragamo i slätt skinn med ikoniskt guldspänne. Bältet har en stilren och klassisk design som lyfter vilken outfit som helst. Perfekt för dig som gillar exklusiva accessoarer och vill ha något som sticker ut.
Louis Vuitton rutigt bälte - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt rutigt mönster och stor LV-logga i silver på spännet. Bältet är gjort i skinn och har en stilren design som sticker ut. Insidan är brun och bältet har flera hål för justering.
Eilish Billie Eilish 16oz Water Bottle - Snygg 16oz glasvattenflaska från Billie Eilish, skyddad av en svart food-grade silikonsleeve. Flaskan är i gott. Perfekt för fans och samlare, levereras i originalförpackning. Aldrig använd🫰🏻
Grisch outfit - Jag säljer loubsen, rayban glasögonen, moncler jackan och Burrbery hoodien. Raybann glasögongen och buttert hoddien är äkta. Kom med prisförslag själv
Louis Vuitton svart skärp monogram - Snyggt svart bälte från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster och silverfärgat LV-spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren, smal design med beige insida. Perfekt för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Buff •Galaxy• - Fleece buff
Pampeano bälte - Snyggt bälte som liknar pampeano med geometriskt mönster i ljusblått, mörkblått och brunt. Finns inte kvar i lager. Bältet har en klassisk mässingsfärgad spänne och är gjort i skinn med broderade detaljer. Perfekt för att ge outfiten en cool touch. Helt nytt aldrig använt