Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
New Era New York Yankees keps 59FIFTY - Snygg New York Yankees keps från New Era 59FIFTY med coolt geometriskt mönster i svart, grått och vitt. Broderad NY-logga fram och bak, samt New Era-logga på sidan. Passformen är normal och materialet är bomull. Perfekt för dig som vill sticka ut med din stil.
Svart New Era keps med New York Yankees-logga - Säljer en svart keps från New Era med klassisk New York Yankees-logga framtill och World Series 2000-märke på sidan. Kepsen har platt skärm och broderade detaljer. Perfekt för dig som gillar sportig stil. 7 1/4 i size. Dvs 57.7cm
New Era Yankees keps med blommor - Har tre till färger som jag säljer då jag råka köpa fel stolek. Helt nya.Snygg svart New Era 59FIFTY Yankees keps med broderat NY-logga och blå blommor framtill. På sidan finns ett blått World Series 1996-märke. Kepsen är i 100% polyester och har klassisk rak skärm.
Svart New Era Yankees keps - Snygg svart New Era 39THIRTY keps med broderad New York Yankees-logga framtill och diskret New Era-märke på sidan. Flexfit-modell med böjd skärm, tillverkad i bomull. Perfekt för dig som gillar sportig streetstyle.
New Era Yankees svart keps  - Svart New Era 59FIFTY keps med New York Yankees-logga framtill i vitt, Frihetsgudinnan broderad i blått på sidan och ett rött äpple broderat baktill. Klassisk flat peak och broderade ventilationshål. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil.
Svart New York Yankees keps - Svart keps från New Era med klassiskt New York Yankees-logo broderat i vitt framtill. Justerbar rem baktill för perfekt passform. Snygg och sportig stil som passar till det mesta. Materialet är bomull och kepsen har böjd skärm.
Svart New Era Yankees keps - Säljer en svart New York Yankees keps från New Era med broderad logga framtill och World Series-detalj på sidan. Aldrig andvönt den så den e alltså helt ny då den va för stor för mig. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren streetwear.
New Era Yankees 59FIFTY svart keps - Svart New Era 59FIFTY keps med klassiskt New York Yankees broderi framtill i vitt och World Series 2000 patch på sidan. Rak skärm, grå undersida och gul storleksdekal kvar på skärmen. Perfekt för dig som gillar streetwear och sport.
 New Era New York Yankees keps
 New Era New York Yankees keps - 0  New Era New York Yankees keps - 1  New Era New York Yankees keps - 2

New Era New York Yankees keps

Storlek: 7 1/8
Kategori: Accessoarer
Märke: New Era
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassisk svart New Era 59FIFTY keps med New York Yankees-logga framtill och World Series-märke på sidan. Den är liten i storlek så typ 59 cm

YKtheTHING
YKtheTHING
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Guldfärgad Dior halsband med bokstäver och silver halsband dior  - Säljer ett snyggt halsband från Dior i guldfärg med kedja och hängande bokstäver som stavar DIOR. Bokstaven O är dekorerad med små glittrande stenar och det finns även en liten stjärndetalj på kedjan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Guldörhänge från Maria Nilsdotter - Säljer ett snyggt örhänge från Maria Nilsdotter i guldfärgad metall. Designen är modern med en spetsig hängande detalj och rund ring. Perfekt för dig som gillar statement-smycken och vill ha något unikt i smyckeslådan. Skriv för fler bilder! Boxen kommer med
Silvrig ring med nitar - Ring från Edblad med nitar, skulle inte säga den har några tydliga tecken på användning men är använd fåtal gånger, storlek 19,50 som motsvarar L-XL
Burberry bälte rutig skinnväst med B-spänne - Klassisk och tidlös design som passar till både vardag och outfit. Burberry med hög kvalitet och snygga detaljer. Ett måste i garderoben – lätt att styla och passar både dam & herr.
Herme’s bälte - Helt nya, fraktas inom kort tid
Rutig Burberry bälte med guldfärgat spänne - Säljer ett snyggt Burberry bälte med klassiskt rutig design i beige, rött och brunt. Bältet har ett stort guldfärgat spänne med Burberrys ikoniska B-logga. Insidan är svart och materialet känns lyxigt och robust.