Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
juliaa~~
juliaa~~
 - 89  - 90

Storlek: INKFRAKT
Kategori: Accessoarer

19 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygga runda silvriga örhängen köpta på Ur&Penn! Aldrig använda och därför i superbra skick;) Frakten ingår i priset!!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldigt halsband med hjärthänge och droppformade pärlor - Presentask ingår. Det finns möjlighet att köpa utan preesentask till ett lägre pris (se en annan annons på min sida).   Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Balaclava - Ljusbeige stickad balaclava från GinaTricot som är använd en gång. Skriv för frågor eller fler bilder 💕Nypris 259, kan gå ner i pris vid snabb affär.
Heart Ring - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Buff rosa- blush - 🩷
Caia julkalender 2025 - Säljer min caia julkalender då jag har dubbletter. Allt finns med och kommer i original förpackning och original kartong💞