Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Beige necessär från Dior med stjärndetalj - Snygg beige necessär från Dior med glittrig finish och guldig dragkedja. Väskan har en stjärnformad Dior-tag på sidan och är perfekt för smink eller småprylar. Stilren och lyxig design som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Necessär  - En rosa rymlig necessär. Kan vara lite smutsig inuti men går säkert att få bort.
Necessär  - Mycket stor och fin necessär.✨️ Kommer tyvärr inte till användning längre, använd ca 2 gånger. 🩷🩷 I nyskick. Skriv om du har funderingar.💕
Virkad necessär  - Jag säljer dessa söta necessärer som jag virkar själv! Man kan själv gå önska färg på garn och storlek, men priset kan då variera beroende på om man gör en stor eller liten och vilken sorts garn man vill ha💗
Dior Necessär  - Säljer en dior necessär som är ej använd. Den har papper i och knappt öpnnad. Skriv vid intresse eller frågor.
Stor necessär  - Säljer denna stora necessären från Lykos julkalender! Om man vill ha påsarna med kan man få det
Stor necessär  - Säljer denna stora necessär från Meds julkalender. Man kan få påsarna med om man vill!