Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Hermes armband - Intressekoll på mitt fina armband från Hermés som jag köpte på NK förra året. Nypris 8300kr. Orginalförpackningar medföljer. Äkthetsbevis finns!
Smykes askar - 3 st små askar för tex smycken. Aldrig använda, 3x3 cm. Se bild
Smyckes ask - Snygg rund ask i silverfärg med blommigt mönster och en transparent rosett på locket. Perfekt för att ge bort en ring/örhängen eller förvara ditt favoritsmycke. Asken har en lyxig känsla och passar dig som gillar stilrena detaljer.
smycke-ask - En gullig ask som man kan lägge smycken i. Gjorde den för ca tre år sen, snäckor från havet vid grekland med lite glitter på limmat på en smyckeskrin.
Herme armband - Pris och fler bilder kan diskuteras.
Hjärta ask stenar - Jättesöt liten metallask prydd med olika kristaller. Ett fint gammalt hantverk. Jag köpte den på en loppis för flera år sedan men i mitt rum har den tyvärr inte kommit tilll användning. Passar till förvaring för ett par örhängen eller något annat litet.
Herme armband  - Tjena! Säljer nu mitt Herm armband då jag har tröttnat och behöver pengar. Armbandet är storlek 17cm.  Hör gärna av er vid frågor eller funderingar.  MVH Leon.
Dior armband Köp ej denna annons🛑 - Kolla min profil för alla annonser. Köp ej denna annons. Dom kostar 130 styck.