Alla kategorier > Accessoarer
Blommigt pärlarmband i blått och vitt
Blommigt pärlarmband i blått och vitt - 0 Blommigt pärlarmband i blått och vitt - 1

Blommigt pärlarmband i blått och vitt

Storlek: 16,5-17 cm
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Frakt från 23 SEK
Beskrivning

Superfint armband gjort av små pärlor i blått, vitt och turkost. Pärlorna är formade som små blommor och sitter på en elastisk tråd, vilket gör att storleken kan anpassas. Perfekt accessoar inför sommaren för att ge en färgglad touch💞💞

Nora
Nora
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Edblad örhängen - Säljer dessa Edblad örhängen då de inte kommer till användning. Har endast använt de fåtal gånger och därmed säljer jag dom. Har lagt upp matchande smycken från samma kollektion. Är öppen för pris förslag, man kan också köpa direkt. Hör av er❤️
Svart och silver klocka från Doventi  - 🌟 Doventi - Helt ny och oanvänd klocka i toppskick! 🌟 🎁 Levereras komplett med originalbox. ✨ Perfekt skick, garanterat utan defekter. ⚙️ Enkel justering för optimal passform. 🚀 Snabb leverans samma dag – direkt till dig!
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
cc motiv örhängen - Snygga örhängen i klassisk CC-form, täckta med glittrande strass. De är silvriga och små, perfekta för att ge din look en lyxig touch. Kommer i original ask. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och exklusiv design.
Guldiga armband med strassdetaljer - Säljer ett set med fyra guldiga armband i metall, dekorerade med glittrande strass och kristaller. Ett armband har en stor rund kristall i mitten, medan de andra har olika mönster av små stenar och geometriska former. ROSTFRITT💛.