Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimi 07 rosa - Säljer för en vän!! Säljer dessa jättefina rosa chimis, de är knappast använde därmed väldigt bra skick
chimi 07 - färg ecru, köpt här på plick. påsen till glasögonen är lite smutsig för att ja spillde på den , men går att tvätta 🙏🏻 pris går att diskutera.
chimi 07 - Säljer mina fina chimis i färgen 07! använde förra sommaren, har kvar fodralet. 🥰
Chimi 07  - Säljer dessa Chimis i modellen 07. Glasögonen är knappt använda och är i princip i nyskick. Bara att skriva vid funderingar.
Chimi 07  - Köpta på NK i Stockholm förra sommaren för 1400kr använd ett fååtal gånger så de är nästan som nya!! Så så snygga
Chimi 07 Ecru - Säljer mina 07 Chimis i färgen Ecru som jag köpte förra sommaren på Plick. De är i fint skick och fodral, påse och duk följer med💞
Chimi 07 - Säljer mina supersnygga, väldigt sparsamt använda Chimi solglasögon. Nypris 1350kr
Chimi 07 - Snygga Chimis i grå färg. Modell 07. Helt nya. Köpta för att jag älskar 07 modellen men jag gillar de andra färgerna mer än denna.
Chimi 07
Chimi 07 - 89 Chimi 07 - 90

Chimi 07

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Rosa

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa rosa chimis i modell 07, i toppenskick! Alla tillbehör ingår(ask, etui, putsduk osv). Är endast använda ett fåtal gånger av mig, finns därav mindre repor, som dock bara syns om man kollar noggrant och närmre på glaset.

Ester.mller
Ester.mller
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
Billie Eilish BOAF halsband set - Säljer ett Billie Eilish Birds of a Feather halsband set med två silverfärgade Blohshes. Skriv gärna om ni har några frågor eller vill ha fler bilder. Ett av halsbanden är använda men är fortfarande i väldigt fint skick. Om du har Vinted rekommenderar jag att köpa dem där, eftersom jag kan lägga ut dem för billigare då jag får hela beloppet. Gäller även för diesel jeansen på min profil. Sell_out10
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Justerbar storlek och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Pärlhalsband  - Oanvänd! Priset kan diskuteras vid snabbköp💕
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗