Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad väska/necessär  - Snygg väska/necessär med leopardmönster. Färgerna går i beige, brunt och svart och ger en riktigt trendig look. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst med lite extra attityd.
Beige necessär från Dior med stjärndetalj - Snygg beige necessär från Dior med glittrig finish och guldig dragkedja. Väskan har en stjärnformad Dior-tag på sidan och är perfekt för smink eller småprylar. Stilren och lyxig design som sticker ut i väskan eller på hyllan.
Necessärer  - 189kr/st oanvända, från julidesign handgjorda. Finns då kvar i lager
Necessär  - En rosa rymlig necessär. Kan vara lite smutsig inuti men går säkert att få bort.
Necessär  - Necessär fårn märket Valentino köpt på zalando. I mycket bra skick!
Necessär  - Liten necessär att ha i väskan med små prylar i, perfekt att ha bindor / tamponger lypsyl smink ect. Mått på denna är ca 13 × 13 cm och djupet är 4 cm.
Necessärer - Säljer handgjorda necessärer! Beställ på min instagram: @dahliabyebba 🌸💕 Necessärerna finns i tre olika storlekar: liten: 199 kr, mellan 269 kr och stor 329 kr. Det går även att beställa med broderade initialer för att göra den extra personlig!
Virkad necessär  - Jag säljer dessa söta necessärer som jag virkar själv! Man kan själv gå önska färg på garn och storlek, men priset kan då variera beroende på om man gör en stor eller liten och vilken sorts garn man vill ha💗
Linnea Andersson
Linnea Andersson
Necessär
Necessär - 89 Necessär - 90 Necessär - 91

Necessär

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Virkad necessär gjord av mig<3 Beige garn med beige och blått innertyg. Önskas fler bilder eller har du några frågor, är bara att skicka!💕 Gjord av mohair och bomullsgarn, ca 11 hög och 16cm bred.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Armband  - Guldpläterad armband I rostfritt stål
Louis vuitton bälte  - Helt nytt bälte
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, silverpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗