Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hugo boss keps - Bra skick, lite smutsig bara och säljs pga att den inte används och bara samlar damm! Kontakta för mer info/bilder.
Hugo Boss keps - Kan ändra storleken hur stort/litet du vill. Köpt från Johnells.
Hugo Boss Keps - Hugo Boss Keps i fint skick. (Replika)
Hugo boss keps  - Hugo boss keps, använt skick.  Pris kan diskuteras eftersom ifall man vill har fler kepsar. Älta keps
Svart keps från Hugo Boss - Svart keps från Hugo Boss med stor silverfärgad logga framtill och justerbart spänne bak med metallplatta där det också står BOSS. Klassisk böjd skärm och stilren design, perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en exklusiv accessoar.
Svart keps från Hugo Boss - Snygg svart keps från Hugo Boss med broderad logotyp framtill. Kepsen har en justerbar rem baktill för perfekt passform. Perfekt för en stilren look.
Hugo boss keps svart - Bra skick inte använt så mycket
Svart keps från Hugo Boss - Svart keps från Hugo Boss med böjd skärm och justerbar rem baktill. Framsidan har stor vit broderad BOSS-logga och texten HUGO BOSS under. Kepsen är i bomull och har en klassisk, stilren look med vit detalj längs skärmens kant.
Hugo boss keps
Hugo boss keps - 89

Hugo boss keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Hugo Boss
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny köpt och oanvänd

Oliver
Oliver
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Stilrent handgjort Halsband med Havspärla - Stilrent handgjort halsband inspirerat av Maria Nilsdotter. Naturlig havspärla och ett hänge på 1,5 cm. Kedja av rostfritt stål, nickelfri och allergivänlig.
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Edblad örhängen - Säljer dessa Edblad örhängen då de inte kommer till användning. Har endast använt de fåtal gånger och därmed säljer jag dom. Har lagt upp matchande smycken från samma kollektion. Är öppen för pris förslag, man kan också köpa direkt. Hör av er❤️
Svart skärp med H-spänne - Snyggt svart skärp från H med ett stort H-format spänne i silverfärgad metall. Skärpet är gjort av präglat skinn med vita sömmar längs kanterna för en stilren look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
LV belt  - Helt nytt. Box, kvitto och certifikat kommer med!