Dripmarkeetsweden

Svart mössa från Hugo Boss

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Hugo Boss
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

400 SEK

Beskrivning

Ny svart mössa från Hugo Boss i ribbat material. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Den har en stilren design med en röd etikett framtill. Passar både till vardags och mer uppklädda tillfällen.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
Victoria secret pass port - Denna är köpt för många år sedan utomlands på Victoria Denna finns inte kvar idag och är därför ganska efterfrågad och unik     Den har används och baksidan har lite fläckar och render som ni ser på sista bilden Annars är den fin  Det är en passport fodral   Många som är intresserade så det är först till kvarn❤️
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjord
halsband med pärlor -  halsband i rostfritt stål med droppformade vita pärlor. pris kan diskuteras 🥰
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i mörkblå med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Skärmen är böjd och materialet är kraftig bomullscanvas. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar med tydlig logga.
Guldiga örhängen med hjärtan och pil vit - Superfina örhängen i guldton med gnistrande stenar på ringen och hängande hjärtformade berlocker med pil igenom. Hjärtana är dekorerade med klara stenar som ger extra bling. Perfekta för dig som gillar söta detaljer och vill sticka ut.