Alla kategorier > Accessoarer
Emilio pendeza keps
Emilio pendeza keps - 89 Emilio pendeza keps - 90 Emilio pendeza keps - 91

Emilio pendeza keps

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min keps då jag inte vill ha den nå mer! Skick 7/ 10 2 knappar har lossnat

Milliam Isaksson
Milliam Isaksson
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Vintage watch - Vintage quarts watch i väldigt bra skick. 36mm
Hermès bälte  - Säljer ett Hermès bälte med klassiskt H-spänne i silverfärgad metall. Bältet är vändbart med ena sidan i vit och andra i svart präglat skinn. Stilren och lyxig accessoar som lyfter din outfit. Bredden är ca 3,2 cm och längden 115 cm.
Herm3s bälte  - Helt ny inplastad du får armband och borr i köpet. Den är även 2 sidig
Svart Fendi bälte med FF-spänne - Säljer ett svart Fendi-bälte med ikoniskt FF-spänne i metall. Bältet har diskret rutigt mönster och är gjort i äkta skinn med präglad textur. Kommer i original ask och påse, perfekt för dig som vill ha en lyxig detalj till outfiten.