Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Chimis 04 grey  - Säljer dessa snygga chimis. De är knappt använda och är perfekta nu till sommaren. Allt medföljer och pris kan diskuteras. Ny pris 1350.
Chimis 04 dark grey - Säljer mina chimis utan några repor eller defekter alls. Nypris 1350kr som på sista bilden, be gärna om fler bilder
Chimis Grey 04 - Jag undrar ifall någon är intresserad att byta sina svarta chimis 04 mot mina gråa chimis 04
Chimis 04 grey - Hej,säljer nj mina chimi 04 grey då dom inte kommer till användning något mer!😁,skick 10/10 allt följer med hör av er vid fler frågor!
Chimis 04 Dark Grey  - Snygga mörkgrå solglasögon med en fyrkantig form och stilren design från Chimi. Perfekta inför sommaren och våren om man vill ha ett par feta glajor. De är köpta på Chimis hemsida i storleken Large! Vid fler frågor är det bara att skriva! Ha de
Chimis 04 - Fina chimis i jätte bra skick bara en liten defekt som inte alls synd om man inte killar jätte nära💓💓dess ör bara använda förra sommaren
Grå chimis 04 - Säljer dessa chimis som knappt har används och tagits mycket väl hand om! För riktigt bra pris också💝💝☀️
Chimis 04 - Säljer dessa chimis pga att de aldrig kommer till användning. Kontakta för övriga frågor. (Pris kan diskuteras)
Joline💕

Chimis 04 grey

Storlek: 04
Kategori: Accessoarer
Märke: Chimi
Färg: Grå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer mina gråa chimis i storlek 04 för att dom inte kommit till användning. Fråga om du vill ha egna bilder så fixar jag. Jättebra skick, bara använda cirka 3 gånger. Pris kan diskuteras. Nypris: 1250

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjord
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
Gucci keps med GG-mönster - Snygg keps från Gucci i mörkblå med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. Skärmen är böjd och materialet är kraftig bomullscanvas. Perfekt för dig som vill ha en exklusiv och trendig accessoar med tydlig logga.
Blå keps Maggiore Summer Edition - Snygg blå keps från Maggiore Summer Edition 2024 med mesh på sidorna och baksidan. Framsidan har ett coolt tryck med konsertscen och publik. Justerbar passform med snapback. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.
Victoria secret pass port - Denna är köpt för många år sedan utomlands på Victoria Denna finns inte kvar idag och är därför ganska efterfrågad och unik     Den har används och baksidan har lite fläckar och render som ni ser på sista bilden Annars är den fin  Det är en passport fodral   Många som är intresserade så det är först till kvarn❤️
Guldiga örhängen med hjärtan och pil vit - Superfina örhängen i guldton med gnistrande stenar på ringen och hängande hjärtformade berlocker med pil igenom. Hjärtana är dekorerade med klara stenar som ger extra bling. Perfekta för dig som gillar söta detaljer och vill sticka ut.