Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lily and rose ring  - Lily and rose Miranda guld ring.
Ring Lily and rose - Ring guld/ svart Lily and rose
Lily and rose ring - Guld och rosa kristall från Lily and rose
Lily and rose - Lily and rose armband. Det är svårt att se färgen på bild. Kedjan är guld, små stenarna är rosa och stenen i mitten är grå/grön.
Lily and Rose - Miss Sofia örhängen
Armband från Lily and Rose - Elegant armband från Lily and Rose med en glittrig blomformad detalj i mitten. Armbandet har en tunn guldfärgad kedja och kommer i en fin presentask. Perfekt för att lägga till en touch av glamour till din outfit.
Lily and Rose örhängen  - Säljer dessa jättefina Lily and Rose örhängena då de inte kommer till användning. Knappt använda, nypris cirka 500kr.
Lily and rose halsband  - Säljer detta guldhalsband med en ljusrosa sten i mitten. Det har tyvärr inte kommit till så mycket användning då jag använder silversmycken, nypris cirka 500kr.
Linnea Andersson

Ring Lily and Rose

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ring från Lily and Rose jewellery. Emily pearl ring - rosaline. Aldrig använd. Nypris 349kr

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Valentino armband med nitar - Snyggt armband från Valentino Garavani i mörkgrönt/grågrönt läder med ljust guldfärgade nitar. Justerbart spänne och stilren design som ger en edgy vibe. Kommer i original ask och extra nitar etc. Enda defekten: man ser på armbandet vart det varit spänt (se sista bild). Och behövs även putsas lite på spännet, mer bilder kan skickas vid förfrågan.
SassyLeo(M);Medium Stiletto;Curved - Snygga handgjorda press-on naglar i en medium stilettoform med beige och svart leopardmönster, dekorerade med ljusrosa 3D-rosetter och pärldetaljer. Naglarna har en glansig finish och cool design som sticker ut. Perfekt för dig som vill ha unika och trendiga naglar.M: 16 mm, 12 mm, 12,5 mm, 11,5 mm, 10 mm
Seiko fyrkantig klocka vit/blå - Unik Seiko klocka med fyrkantigt boett i silver och blått, vit urtavla med romerska siffror och blå graffiti-text. Vit läderrem med krokodilstruktur och robust spänne i metall. Automatisk mekanism synlig på baksidan. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Handgjort halsband  - Rostfritt stål.
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad av rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart gg keps - Svart gg keps med orginal lappar. Hör av er om ni har några frågor 🫡
Silverfärgat armband med rosa stenar - Snyggt och tunt armband i silverfärg med dekorativa rosa stenar formade som blad och små klara kristaller. 🩷 aldrig använt
Örhängen med strass trend populär  - Klassiska ikoniska örhängen i mindre modell