Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armband - Armband vet inte vart det är ifrån🩷
Armband - Snyggt tygarmband. Märke: Beauté j’ombre. 10/10 skick helt nytt
Armband  - Säljer ett helt nyss armband hör av dig vid minsta lilla fundering✌🏼(pris kan diskuteras)
Armband - Pärlarmband köpt utomlands. Köparen står för frakten!🤍
Armband - Säljer ett set med fyra svensk producerade och stilrena pärlarmband i olika färger. Ett armband är ljusblått, ett är svart, ett är vitt med grå marmorering och ett grått. Perfekta för att mixa och matcha till olika outfits. Det ljusblåa är 16cm i omkrets och dom andra 17,5cm. Dom passar större eftersom bandet är elastiskt.
Dior armband - Helt oanvänt
Dior armband - Ljusgrått dior armband köpt förra sommaren på NK. Utan mista skada och påsen följer med. Nypris är ca 3800kr o priset här är inte i sten utan ja tar lite prisförslag!
Grim
Grim
Armband
Armband - 89 Armband - 90

Armband

Storlek: -
Kategori: Accessoarer
Färg: Grå

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilrent armband. Har även ett flertal andra färger i min profil. Vid frågor är det bara att skicka ett meddelande.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Märkes bälte - Säljer nu ett riktigt fint och stiligt H3rmes bältet till ett riktig bra och rimligt pris. Hör av er vid funderingar:) ❗️är❗️dock❗️en❗️rep ❗️
Mörkblått H bälte  - Säljer mörkblått Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Buff rosa- blush - Ljusrosa fleece buff- blush. Handgjorda av vårat uf företag - Beyondbuff. Det finns ett begränsat antal så hör gärna av dig innan du köper🩷🩷Mått: 17 höjd, 27 bredd (rakt över)
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
18 k Guldpläterad armband med svarta och glittriga blommor - Snyggt armband i guldfärgad metall med fem fyrklöverformade hängen, tre i svart och två dekorerade med glittrande stenar. Kedjan har en justerbar längd och en liten bricka Perfekt för dig som gillar blommiga detaljer och lite extra bling.
18 k Guldpläterad armband  - Helt ny
Louis vuitton bälte  - Helt ny bälte