Mathilda

Äkta LV skärp reversible

Storlek: S/XS
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kvitto finns!! Köpt i lv butik🤍 30 mm, storlek S, har varit och gjort extra hål så går att få tightare. Modellen är reversible. En del små repor/missfärgningar på det planerade guldet då jag haft det länge och det brukar bli så med LV tyvärr.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
halsband med pärlor -  halsband i rostfritt stål med droppformade vita pärlor. pris kan diskuteras 🥰
Nightfall (S);Medium Almond - Snygga press-on naglar i en medium mandelform med vinröd och nude bas, dekorerade med vita prickar, guldiga pärlor och stjärnor. Mix av helfärgade och mönstrade naglar för en unik look. Perfekt för dig som vill ha trendiga och detaljerade naglar utan salongsbesök. S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
Halband med pärlor  - Kedje halsband med pärlor i silver ❣️ Finns i guld! 💛
Guldigt halsband Maria Nilsdotter - Jättefint halsband från Maria Nilsdotter, skicket är som nytt och den kommer med boxen, längd 45, skriv om det finns frågor💗💗
Blå keps Maggiore Summer Edition - Snygg blå keps från Maggiore Summer Edition 2024 med mesh på sidorna och baksidan. Framsidan har ett coolt tryck med konsertscen och publik. Justerbar passform med snapback. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik accessoar.