Alla kategorier > Accessoarer
Lv glasögon
Lv glasögon  - 0 Lv glasögon  - 1 Lv glasögon  - 2 Lv glasögon  - 3

Lv glasögon

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga och futuristiska solglasögon. design med svarta bågar och ikoniska LV-detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut och köra en lyxig vibe.

Koba
Koba
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Vintage watch - Vintage quarts watch i väldigt bra skick. 36mm
Herm3s bälte  - Helt ny inplastad du får armband och borr i köpet. Den är även 2 sidig
Maria Nilsdotter halsband  - Unikt halsband med grov silverfärgad kedja, dekorerat med fem vita pärlor och två säkerhetsnålar som edgy detalj. Perfekt statement-piece för dig som gillar att sticka ut och mixa klassiskt med punk. Snyggt att bära till både t-shirt och skjorta.