Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Moncler mössa
2000 SEK
Svart ribbstickad mössa från Moncler med klassisk logotyp-patch framtill. Mössan är äkta med snygg och enkel design som passar till allt, tillverkad i mjukt material som håller dig varm. Perfekt accessoar för kyliga dagar och en stilren detalj till din outfit. Finns att hämta i Helsingborg men kan även fraktas vid behov. Mössan är aldrig använd och har lappar kvar och en QR kod för äktehetsbevis.
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.