Miles Gerhardt
Miles Gerhardt
Svarta grisch glajor
Svarta grisch glajor  - 0 Svarta grisch glajor  - 1 Svarta grisch glajor  - 2

Svarta grisch glajor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

200 SEK

Beskrivning

Snygga svarta solglasögon i klassisk pilotmodell med mörka tonade linser. Ramen är i svart plast och har en stilren design med breda skalmar. Perfekt för dig som vill ha en cool och tidlös look.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Taira - Cupid’s Heart Necklace  - Säljer då den inte kommer till användning.
Guldfärgad ring med hjärtdetalj - Cool ring i guldfärg med ett stort hjärta i mitten och två spetsiga detaljer på sidorna. Ringen har en chunky design som verkligen sticker ut och passar dig som gillar statement-smycken. Perfekt att matcha med andra guldsmycken för en unik look. Rostfri
Svart bälte  - Säljer ett snyggt svart bälte med ett silver spänne för ett rimligt pris. Helt oanvänd och kvaliteten är topp. Kom dm för frågor👍🏼😁
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Dior guldarmband med pärlor och stjärna - Exklusivt armband från Dior i guldtonad metall med glittrande CD-logo, två vita pärlor och en liten stjärndetalj. Kedjan har en rund Dior-tag och smidig karbinlås. Kommer med original ask, påse och band. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.