Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Halsband med korshängen - Snyggt halsband i silverfärg med tre korshängen. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Justerbar kedja för perfekt passform.
Halsband med korshänge - Snyggt halsband med ett korshänge.
Halsband med korshänge - Snyggt halsband med ett korshänge i silverfärg. Hänget har en dekorativ kant med små kulor som ger det en unik look. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Guldfärgat halsband med korshänge - Stilrent halsband i guldfärg med ett korsformat hänge dekorerat med små glittrande stenar. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att ge din outfit en extra touch. Korset har en klassisk design som sticker ut och känns modern. pläterad guld.
Guldigt halsband med korshänge - Det här halsbandet kombinerar klassisk symbolik med modern design – ett smycke du bär med både stil och mening, varje dag.
Guldigt halsband med korshänge - Snyggt halsband i guldton med ett korsformat hänge. Kedjan är tunn och stilren, perfekt för att ge en cool touch till din outfit. Korset har en modern design med mjuka kanter och glänsande finish.
Guldigt halsband med korshänge - Stilrent halsband i guld med ett korsformat hänge. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att ge en snygg touch till din outfit. Korset har en klassisk design och hela smycket har en glansig finish.
Silver halsband med korshänge - Använd 1 gång då jag inte använder halsband. 50 cm långt
Två halsband med korshängen
Två halsband med korshängen - 0 Två halsband med korshängen - 1 Två halsband med korshängen - 2 Två halsband med korshängen - 3 Två halsband med korshängen - 4

Två halsband med korshängen

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Skick: Nytt skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer två stiliga halsband med kors på, säljer båda för 60kr eller 35kr styck

Engla
Engla
(50)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga örhängen med spetsig detalj - Säljer ett par coola guldiga örhängen med rund ring, klar sten och hängande spetsig detalj.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Stilrena örhängen och halsband  - Stilrena örhängen och halsband inspirerade av Maria Nilsdotter. Material-rostfritt stål. Örhängen längd-3,7cm, halsband längd-40cm. ☝️Vid köp ingår två extra berlocker som kan bytas ut, då själva hänget är ömtåligt och känsligt för stötar.
Acne mössa svart - Hej! Säljer en riktigt snygg svart acne mössa som är i helt nytt skick. ☃️
Svart H bälte  - Säljer Svart Herrmes bälte i storlek 115cm. Det är i mycket bra skick och säljer det pågrund av reselling. Kom privat för fler frågor.
Louis Vuitton Bälte - Sprillans nya LV bälten , skickas samma dag. Hör av er vid minsta lilla fundering!
Ringar  - Ringar armband
Guldarmband med pärlor från Dior - Säljer ett lyxigt guldarmband  Dior med gnistrande stenar, två vita pärlor och en liten stjärndetalj. Armbandet har en elegant kedja och klassisk Dior-logga i mitten. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.