Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Silver Fleur Armband - 18 - 23 cm. Rostfritt stainless steel
Ioaku La Fleur Örhänge - Säljer ett par snygga örhängen i form av blommor från Ioaku. De har fem kronblad och en liten detalj i mitten som ger extra bling. Perfekta för dig som vill ha något gulligt men ändå stilrent till din outfit.
Ioaku La Fleur Örhängen Silver - Finaste örhängena från Ioaku!! Knappt använda och super bra kvalité! Egentligen ska de vara hängen till men de har jag tappat så de är alltså endast de ”stora riktiga” örhängena som säljs. Nypris 599kr💓
Silverfärgat armband - Snyggt silverfärgat armband med kedjedesign. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Armbandet har en justerbar kedja för att passa olika storlekar.
Silverfärgat armband - Elegant och stilrent silverfärgat armband med en öppen design. Tyvärr är den lite för stor för mig men annars ett väldigt söt armband!
Silverfärgat armband - Oanvänt silverfärgar armband
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspired  - Aldrig använd, silverpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Silverfärgat La Fleur armband från Ioaku
Silverfärgat La Fleur armband från Ioaku - 0 Silverfärgat La Fleur armband från Ioaku - 1

Silverfärgat La Fleur armband från Ioaku

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Färg: Silver
Skick: Nytt skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilrent armband i silverfärg från Ioaku med en stor blomma i fokus och en gnistrande sten i mitten. Öppen design som gör det enkelt att ta på och av. Perfekt statement piece för dig som vill sticka ut med något unikt och trendigt. Helt oanvänd!!

Mursal Baig
Mursal Baig
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”You and Me” Necklace inspired - Aldrig använda, 18K guldpläterad och silver pläterad och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Svart Fendi keps med logomönster - Säljer en svart keps från Fendi med det klassiska FF-logomönstret över hela kepsen. Tillverkad i 100% polyester och har en böjd skärm samt öppning bak. Perfekt för dig som vill ha en stilren accessoar med lyxig känsla.
Dior halsband  - Bilderna visar ett halsband från Dior i guldton med bokstäver och en liten stjärndetalj.
H-armband - Säljer ikoniska H-armband i guldpläterad metall med emaljdetaljer. Finns i svart, vit, röd, rosa, gråblå och orange. Snyggt H-spänne framtill och stilren design som lyfter din outfit. Perfekt accessoar för dig som gillar lyx och färg.
Silvrigt 9mm bred halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Handgjorda örhängen med labradorit - Handgjorda örhängen med labradorit och vita små pärlor. Silverfärgad koppartråd. Nickelfritt. Hängena är gjorda av rostfritt stål.