Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Helt nytt bälte  - Köpt för 500✅ box ingår✅perfekt och snyggaste bältet till hösten
Nytt bälte - Helt ny bälte
Helt nytt bälte  - Perfekt för alla olika stilar
Helt nytt bälte  - Perfekt för alla olika stilar
Helt nytt bälte  - Perfekt för alla olika stilar
Helt nytt bälte - Perfekt för alla olika stilar
Helt nytt bälte - Perfekt för alla olika stilar
Lila bälte nytt - Ett lila bälte med ett silverspänne. Bältet är vävt och har en läderflik på båda sidorna. Längd 107,5. Kolla gärna in mina andra annonser då jag säljer samma skärp fast i olika färger
Nytt justerbart bälte.
Nytt justerbart bälte. - 89 Nytt justerbart bälte. - 90

Nytt justerbart bälte.

Storlek: 100 cm, justerbart
Kategori: Accessoarer
Färg: Blå

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny med lapp kvar, justerbart bälte. 100 cm.

LL_Resell123
LL_Resell123
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldklocka - Klockan är i ett perfekt skick med ett helt nytt batteri och justerbart armband som enkelt justeras hemma med hjälp av nål 📌
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Maria Nilsdotter halsband - Helt ny Maria Nilsdotter halsband med kvitto, box och presentpåse. Halsbandet är 55 cm lång. Nypris 2554 kr.  Säljes för 1700:-
Maria Nilsdotter halsband  - Unikt halsband med grov silverfärgad kedja, dekorerat med fem vita pärlor och två säkerhetsnålar som edgy detalj. Perfekt statement-piece för dig som gillar att sticka ut och mixa klassiskt med punk. Snyggt att bära till både t-shirt och skjorta.
Herm3s bälte  - Helt ny inplastad du får armband och borr i köpet. Den är även 2 sidig
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.