Elias El quahie
Elias El quahie
Prada mössa Svart/Grå
Prada mössa Svart/Grå - 89 Prada mössa Svart/Grå - 90 Prada mössa Svart/Grå - 91 Prada mössa Svart/Grå - 92

Prada mössa Svart/Grå

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Prada
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ribbad mössa från Prada i både svart och grått. Mössan har en uppvikt kant och en metalllogga framtill. Perfekt för att hålla värmen med stil.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
H-bälte - Nytt, 110 cm,  Silver, vit
Silvrigt halsband med pärlor - Finns även i guldpläterad variant.   Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: Rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38–43 cm Nickelfria och handgjorda.
Örhängen  - Laika!!💕💕egengjorda örhängen i rostfritt stål. 129 kr/par, 139 kr/ glittrigt par. December deals så långt lagret räcker. Överrasknings julkit med 6 par örhängen för 350, värde 789. Och 3 för 2 på utvalda örhängen
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, silverpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Rosa ribbstickad mössa från Moncler! - Rosa ribbstickad mössa i Onesize från Moncler. Ny med lappar.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Har flera färger i samma modell. Allt på bild tillkommer. Fraktar inom 24h