Alla kategorier > Accessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ysl - Ny! Öppen för byten
Ysl mascara - Säljer en ysl mascara som ger mycket volym, har haft innan men tycker inte den passar mina täta och tjocka fransar tycker det blir för mycket, rekommenderar till tunna o korta  fransar. Ger sjuk volym men även bra längd. Den är oanvänd
Ysl solglasögon  - Sjukt feta glajjer från ysl|| använt väldigt lite|| skick 10/10|| får med allt på bilden|| hör av er om frågor osv😄
YSL väska - Väldigt fin svart ysl väska (inte äkta) knappt använd så väldigt fint skick😍
YSL Bälte - Yves saint Laurent bälte. 95cm. Aldrig använt. Kommer med allt på bilderna och skickas snabbt!
YSL - Nytt! 1 st- 500 kr
Ysl solglasögon  - Väldigt snygga och unika solglasögon. Köptes för runt 3500-4000 kr. Säljer för 2700 kr
Ysl armband  - Ysl armband, använt ett tag, lite normalt slitage på kanterna.   Tar förskottsbetalning innan jag skickar!
YSL
YSL - 89 YSL - 90

YSL

Storlek: 40 ml
Kategori: Accessoarer
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

YSL all hours primer, endast testad 2 ggr.

An
An
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Maria Nilsdotter ”Tuvstarr” inspirerat halsband - Aldrig använd, 18K guldpläterad och tillverkad i rostfritt stål. Kedjans längd 40+5 cm och nickelfri. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Ioaku Berry pearl sparkle maxi ring - Säljer min Ioaku ring då den inte kommer till användning, ringen är i silver och rosa. Ingen storlek då den är justerbar!! Nypris : 700kr pris går att diskuteras
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Snygga örhängen med pärlor och spikes - Unika örhängen i både silver och guld med glittrande detaljer, pärlor och coola spikes. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig stil. Hängs på örat med rund ring och har en mix av bling och pärlemor.
Grön och guld  Clic  armband - Säljer ett  Clic armband i guld med gröna paneler och den ikoniska -detaljen framtill. Armbandet har en stilren och modern design med blank finish och är tillverkat i metall med emalj. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband - Aldrig använda, 18K guldpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är  40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Halsband med pärlor  - Handgjort kedjehalsband med pärlor. Kedjan är 7mm bred och 45cm lång. Allt i rostfritt stål förutom pärlorna. Fast pris satt efter materialkostnader och tillverkning. Köp gärna via köp nu, snabb leverans.