Zinzo Nilsson

Mörk blå mössa från Polo Ralph Lauren

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå
Skick: Bra skick

100 SEK

Beskrivning

Mörkblå ribbstickad mössa från Polo Ralph Lauren med grön broderad logga framtill. Klassisk design med uppvikt kant och mjukt material som håller dig varm. Perfekt accessoar för kyliga dagar och snygg till streetwear.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Nightfall (S);Medium Almond - Snygga press-on naglar i en medium mandelform med vinröd och nude bas, dekorerade med vita prickar, guldiga pärlor och stjärnor. Mix av helfärgade och mönstrade naglar för en unik look. Perfekt för dig som vill ha trendiga och detaljerade naglar utan salongsbesök. S: 15 mm, 11,5 mm, 12 mm, 11 mm, 9 mm
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 14k guldplätering på rostfritt stål Bredd: 6mm Längd: 42-50cm Nickelfria och handgjorda.
Vuitton väsktillbehör och nyckelringar - Säljer en klassisk  Vuittonväsktillbehör och nyckelringar i brunt med ikoniskt monogram och guldfärgade detaljer. har en kedja och tryckknapp framtill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och vill sticka ut med en snygg design.
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
Guldhalsband med bokstav A Maria Nilsdotter - .Guldpläterat halsband från Maria Nilsdotter. Kedjan är 45cm lång. Materialet under pläderingen är silver. Pläderingen är något nött. Kommer med ask.
ChocoNight(XS);Meidum Almond - Snygga handgjorda press-on naglar i brunt och beige med coola mönster, vita detaljer och guldiga dekorationer. Mix av handmålademönster, prickar och stjärnor. Kommer i storlek  XS: 14 mm, 11 mm, 11,5 mm, 10 mm, 8 mm . Perfekt för dig som vill ha unika naglar utan att gå till salong.
Armband med nitar i guld, 2-pack - Två smala armband i läder, ett i ljusrosa och ett i svart, med coola fyrkantiga guldfärgade nitar längs hela bandet. Båda har guldfärgat spänne och detaljer. Perfekt accessoar för att ge din outfit en edgy vibe.