Ekan Closet
Ekan Closet
Ralph Lauren Parfym
Ralph Lauren Parfym - 89

Ralph Lauren Parfym

Storlek: 75ml
Kategori: Accessoarer
Märke: Ralph Lauren
Färg: Svart

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ralph Lauren Ralphs Club Elixir. Den är helt oanvänd. Det är 75 ml och det är 100% kvar i den. Original pris är 1495,00kr. Den luktar otroligt gott. Hör gärna av dig om du har några frågor. Mvh Ekan Closet!

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Pearl Tear halsband i silver - Väldigt fint smycke från Maria Nilsdotter!!💞 köpt i slutet på augusti så är som nytt🫶🏻 kedjan är 50cm, säljer gör är ute efter anndrs smycket😇🥰
Guldring med nitar från Edblad -  guldfärgad ring från Edblad med flera konformade nitar på ovansidan. Ringen är bred och har en blank finish. Storlek 18.50💕💕
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
Hermes bälte  - Dm vid intresse
Louis vuitton bälte  - Helt nytt bälte
Moncler Mössa - Säljer en helt ny mössa oanvänd, storlek One Size. Fraktar snabbt inom 24h efter köp. Kan även hämtas i Haninge. Skirv gärna vid fler frågor.