Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray ban boyfriend  - Säljer mina sjukt feta Ray bans, köpta i Tyskland för har inte kommit till användning, nya, nypris 2200kr
Ray-Ban boyfriend - Snygga Ray-Ban Wayfarer solglasögon med brunmelerad båge och klassisk fyrkantig form. Bågarna har Ray-Ban-logga på sidan och glasen är tonade i brunt. Tillverkade i Italien och perfekta för en cool look.
Ray-ban boyfriend - Snygga Ray-Ban solglasögon med leopardmönstrad båge i bruna och gula toner. Modellen har klassisk pilotform och mörka glas. Tillverkade i Italien och har Ray-Ban-logga på linsen. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut.
Ray-Ban Boyfriend - Säljer dessa stiliga solglasögonen från Rayban i brunt för endast 699kr. Glasögonen har en snygg och unik design. Dem är i väldigt fint skick och finns inte mycket tecken på användning, alltså inga repor eller liknande. Glasögonen är i storlek 60.  Dem är redo att hitta ett nytt hem! Fråga gärna om ni vill ha fler bilder eller mer information
Ray-Ban Boyfriend - Säljer ett par Ray-Ban Boyfriend solglasögon i mycket bra skick. Modellen har en tidlös och elegant design med lätt rektangulär form som passar de flesta ansikten.
Ray ban boyfriend - Säljer nu mina otroligt fina, välskötta och feta Ray band i modellen boyfriend, det är i otroligt fint skick, fick i födelsedagspresent men känner inte att dom kommer till användning och därav säljer jag. Hör av er vid minsta fråga eller fundering, mvh SB.Closet
Ray-Ban boyfriend - Snygga Ray-Ban glasögon modellen boyfriend med brun transparent båge och fyrkantig form. Linsen har en brun toning och bågen är tillverkad i plast. Kommer med original svart fodral med Ray-Ban-logga. Perfekt för dig som gillar klassisk stil.       Har en liten repa på glaset (se bild) men inget som ppvärkar användningen
Ray-Ban Boyfriend - Ray-Ban Boyfriend solglasögon som är använda men i nytt skick. Inga defekter. Kom gärna med andra pris förslag!
Wilmerrs137
Wilmerrs137
Ray-Ban Boyfriend
Ray-Ban Boyfriend - 0 Ray-Ban Boyfriend - 1 Ray-Ban Boyfriend - 2 Ray-Ban Boyfriend - 3 Ray-Ban Boyfriend - 4

Ray-Ban Boyfriend

Storlek: 60-15
Kategori: Accessoarer
Märke: Ray-Ban
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

759 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par Ray-Ban Boyfriendmed brunmelerad båge och rektangulär form. Glasen är tonade i brunt och bågen har ett snyggt sköldpaddsmönster. Tillverkade i Italien, storlek 60-15. Perfekt för dig som vill ha klassisk stil med en modern twist.

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Guldiga halsband med droppformade pärlor - Matchande örhängen finns i en separat annons  Finns även i silverfärg   Material: 18K guldplätering på rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38-43cm Nickelfria och handgjorda.
Guldpläterat halsband med droppformade pärlor - Elegant halsband i guldpläterat rostfritt stål – finns även i silverfärgad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons.  Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle.. De nickelfria och handgjorda
La Fleur Multi Ring - Ioaku inspirerad ring - Never used, 18K gold plated and adjustable size. Stainless and nickel-free. If you have any more questions, feel free to reach out 🤗
Vuitton  nyckelring i guld - Exklusiv nyckelring från  Vuitton i glänsande guldfärgad metall. Stor -logga som hänge, rund ring och karbinhake med ingraverad logotyp. Snygg och lyxig accessoar som sätter pricken över i:et på väskan eller nyckelknippan.
Maria Nilsdotter halsband - Så fint Maria Nilsdotter halsband i silver, köpt för två år sedan ungefär
Svart läderbälte från Salvatore Ferragamo 110cm - Exklusivt svart läderbälte från Salvatore Ferragamo med ikoniskt dubbel-Gancini-spänne i silverfärgad metall. Bältet levereras med originalförpackning, dustbags och kvitto. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.